We are a leading of artificial lawn grass, turf grass for dogs, turf grass for sale and garden grass from Mumbai, India.
₹ 35 / sq ft Get Latest Price
| Pile Height | 15 mm |
| Roll Size | 6.5x82 |
| Pile Weight | 90kg |
| Brand | bellin |
| Usage/Application | Cricket |
| Roll Length | 82ft |
| Ground Cloth | black |
| Color | green |
Minimum order quantity: 10 sq ft
₹ 32 / sq ft Get Latest Price
| Pile Height | 35 mm |
| Material | PE |
| Roll Size | 6.5x82ft |
| Pile Weight | 70kg |
| Brand | max |
| Usage/Application | Outdoor |
| Roll Length | 82ft |
| Ground Cloth | black |
| Color | green |
Minimum order quantity: 10 sq ft
₹ 26 / sq ft Get Latest Price
| Pile Height | 35 mm |
| Material | PE |
| Roll Size | 6.5x82ft |
| Pile Weight | 82ft |
| Brand | max |
| Usage/Application | Outdoor |
| Roll Length | 82ft |
| Ground Cloth | green |
| Color | green |
Minimum order quantity: 10 sq ft
₹ 28 / sq ft Get Latest Price
| Pile Height | 35 mm |
| Material | PE |
| Roll Size | 6.5x82ft |
| Pile Weight | 70kg |
| Brand | max |
| Usage/Application | Outdoor |
| Roll Length | 82ft |
| Ground Cloth | black |
| Color | green |
Minimum order quantity: 10 sq ft
₹ 100 / sq ft Get Latest Price
| Area | 5000 sq ft |
| Grass Type | Korean Grass |
| Form | Loose |
| Usage/Application | Lawn & Garden, Sports Ground |
Minimum order quantity: 10 sq ft
Roshni Aziz Badshah (CEO)
A.P Enterprises
403, Vidhyut Building, Narsi Natha Street, Katha Bazar Masjid Station
Mumbai - 400009, Maharashtra, India